Napełnialnia

Gazów propan

i propan butan

Jakość


W firmie Center-Gaz najważniejsza jest dla nas wysoka jakość. Powierzając nam wykonanie usługi, otrzymują Państwo gwarancję świadczenia na najwyższym poziomie.

W celu zwiększenia efektywności i jakości naszych gazów stosujemy zawory resztkowe dla butli specjalnych i laserowych, na które wystawiamy poręczenie niezawodności i potwierdzenia jakości w postaci certyfikatu.

Cały czas inwestujemy w technologię produkcji oraz dystrybucję. Systematycznie ulepszamy procesy realizowane w naszej firmie oraz skutecznie monitorujemy działania jakościowe i bezpieczeństwo pracy.

Wszystkie wymagania formalne i techniczne podczas pracy z użyciem gazów, w tym:

  • sposoby obsługiwania butli,
  • warunki przechowywania,
  • bezpieczeństwa pracy urządzeń,
  • transportu wewnętrznego gazów,
  • znakowania i kodowania butli,
  • rodzaje systemów wykrywania i ostrzegania o niebezpieczeństwie

są wykonywane przez wykwalifikowany zespół wchodzący w skład firmy Center-Gaz. Stosujemy się do rygorystycznych wymagań zarówno unijnych, jak i krajowych regulowanych przepisami prawnymi oraz normatywami regulującymi gospodarkę gazem.

Ponadto firma Centergaz prowadzi sprzedaż zbiorników kriogenicznych.  Najwyższej jakości zbiorniki kriogeniczne dostarczamy na terenie całej Polski.

Centergaz informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij