Napełnialnia

Gazów technicznych

i spożywczych

Napełnialnia

Gazów propan

i propan butan

Zbiorniki

kriogeniczne

Zawory

zintegrowane

 
 

Przemysł hutniczy


Współpracujemy z wieloma firmami z zakresu hutnictwa i obróbki metali. Przemysł hutniczy musi wciąż się rozwijać i proponować produkty o coraz lepszej jakości, przy zachowaniu podobnych albo mniejszych kosztów. Głównie ze względu na swoją trudną specyfikę oraz wciąż rosnącą liczbę wymogów i przepisów przede wszystkim z zakresu środowiska. Centergaz to firma z długoletnimi tradycjami. Jednocześnie otwarta na innowacje, patrząca w przyszłość wychodzimy na przeciw klientom z branży hutnictwa. Poprzez wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, oraz posiadanie w ofercie gazów o najwyższej stopie czystości od wielu lat obsługujemy klientów z tej branży oraz konsekwentnie poszerzamy działalność na tym rynku.

W naszej ofercie posiadamy gazy o najwyższej stopie czystości m.in: Tlen, Azot, Argon. Wdrożyliśmy normy ISO 9001 oraz 22000 podwyższające jakości naszych produktów i usług. Jesteśmy w posiadaniu koncesji na obrót paliwami ciekłymi, wydaną przez Urząd Regulacji Energetyki.

Firma Centergaz posiada także w swojej ofercie:

  • Sprzedaż bądź dzierżawa stacjonarnych zbiorników kriogenicznych
  • Dzierżawa lub sprzedaż wiązek butlowych, dewarów, butli stalowych
  • Legalizacja butli do gazów sprężonych i skroplonych
  • Naprawa i konserwacja butli, dewarów i zaworów
  • Sprzedaż sprzętu spawalniczego (druty spawalnicze, elektrody, palniki, reduktory)
Center-Gaz informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij