Napełnialnia

Gazów technicznych

i spożywczych

Napełnialnia

Gazów propan

i propan butan

Zbiorniki

kriogeniczne

Zawory

zintegrowane

 
 

Przemysł spożywczy


Proponujemy Państwu produkty zgodne ze standardami bezpieczeństwa żywności. Charakterystyczne cechy butli gwarantują zachowanie najwyższych standardów higieny, identyfikacji oraz bezpieczeństwa gazów spożywczych. Te cechy to m.in. odpowiedni kolor butli umożliwiający odróżnienie butli od innych produktów przemysłowych, czytelna nazwa.

Gazy spożywcze stosowane są do pakowania żywności i nasycania napojów.

Jako pierwsi w Polsce wyposażyliśmy nasze zaplecze techniczne innowacyjnym urządzeniem DRY-VAP suszącym oraz sterylizującym wnętrze butli co jest niezbędne w branży spożywczej i medycznej.

Od 28 października 2007 roku obowiązuje ustawa o bezpieczeństwie żywności i żywienia. Zgodnie, z którą gazy do pakowania żywności i nasycania napojów są klasyfikowane jako żywność. Gazy spożywcze podlegają tym samym wymogom prawnym.

 

Center-Gaz informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij